 |
Oussama Assaidi heeft zijn eerste wedstrijd op de Afrika Cup achter de rug. De 23-jarige aanvaller van sc Heerenveen speelde met het Marokkaanse nationale team tegen Tunesië. Deze confrontatie ging met 1-2 verloren.
"Ik ben erg teleurgesteld", reageerde Assaidi dinsdag, een dag na de wedstrijd, bij Radio Mars. "We hebben een goede eerste helft gespeeld, maar wisten onze kansen niet te benutten. We hebben nog steeds hoop in een goede afloop, maar de Afrika Cup is voor ons gewoon erg moeilijk."
Assaidi werd al in de rust vervangen door Adel Taarabt, speler van Premier League-club Queens Park Rangers.
Update (14:50 uur): Assaidi zal de tweede wedstrijd op de Afrika Cup bovendien moeten missen. De aanvaller kampt met een voetblessure en is niet inzetbaar tegen gastland Gabon. |