Kopfoto

Cover

****** Welkom op de officiële website van Supportersclub FeanFan ****** Volg het laatste nieuws nu ook via Twitter (@Feanfan_nl) ****** Heeft u een tip voor onze redactie? Tip ons via Twitter (@Feanfan_nl) of stuur ons een e-mail (zie Contact) ******

Zoeken


De play-offs zijn een positief geschenk


  •  Ja, het maakt de competitie spannender
  •  Ja, het geeft de clubs meer om voor te spelen
  •  Ja, behalve voor een enkele club
  •  Nee, deze vorm van competitie is unfair
  •  Nee, het heeft geen meerwaarde
  •  Nee, het maakt niet uit
  •  Geen mening



Nieuws archief


Heerenveen bevestigt komst trainer Van Basten


Heerenveen bevestigt komst trainer Van Basten

Marco van Basten heeft maandagmiddag een tweejarig contract getekend bij sc Heerenveen. Tijdens een persconferentie in het Abe Lenstra Stadion werd de 47-jarige trainer gepresenteerd als opvolger van Ron Jans. Buitenlandse uitdagingen waren niet interessant, aangezien hij graag in eigen land wilde blijven wonen.

In het Abe Lenstra Stadion is Jans bezig aan zijn tweede dienstjaar. Zijn eerste seizoen verliep uiterst moeizaam, waar het huidige seizoen juist uiterst rooskleurig verloopt. Met een derde positie in de Eredivisie en een halve finale-wedstrijd tegen PSV op het programma lonkt een nieuwe deelname aan de Europa League. Toch hebben beide partijen eerder besloten om de samenwerking na dit seizoen stop te zetten. Het contract loopt in dat stadium ook af.

Voor de opvolging deden diverse namen de ronde. Art Langeler van FC Zwolle werd nadrukkelijk genoemd, net als Alex Pastoor (NEC). Uiteindelijk zou de voorkeur uit zijn gegaan naar Van Basten. Als spits groeide hij in het verleden uit tot een icoon in binnen- en buitenland. Van Basten werd drie keer verkozen tot UEFA voetballer van het jaar, even zo vaak Europees voetballer van het jaar en in 1992 werd hij zelfs aangewezen als de beste speler ter wereld. In 1988 was hij mede verantwoordelijk voor de eindzege van Oranje op het EK.

Als trainer heeft Van Basten die status nog niet afgedwongen. 'San Marco' begon zijn trainerscarrière als jeugdtrainer van Ajax, waar hij een goede indruk achter liet. In 2004 werd de voormalig topspits benoemd tot bondscoach van Oranje, waarmee hij het EK 2006 en het WK 2008 meemaakte. Later werd hij hoofdtrainer van Ajax, maar al tijdens zijn debuutseizoen besloot hij het stokje weer over te dragen. Sindsdien stond hij niet meer voor een spelersgroep.

Van Basten neemt in principe geen assistenten mee naar Heerenveen. De trainer noemde dit maandag 'geen probleem'.


FeanFan.nl
Agenda 



 

 

Volgende thuiswedstrijd

Geen




 

 

Volgende uitwedstrijd

Geen


 

 

Bingo

Volgend seizoen zijn er weer bingo avonden. 

 


 

 

Klaverjassen

De volgende klaverjasavond is op 27 april 2012 in het Abe Lenstra Stadion.
 

 

 

 


 

Deze website is gerealiseerd door Impressed webdesign en werkt met Slimbeheer 5