Kopfoto

Cover

****** Welkom op de officiële website van Supportersclub FeanFan ****** Volg het laatste nieuws nu ook via Twitter (@Feanfan_nl) ****** Heeft u een tip voor onze redactie? Tip ons via Twitter (@Feanfan_nl) of stuur ons een e-mail (zie Contact) ******

Zoeken


De play-offs zijn een positief geschenk


  •  Ja, het maakt de competitie spannender
  •  Ja, het geeft de clubs meer om voor te spelen
  •  Ja, behalve voor een enkele club
  •  Nee, deze vorm van competitie is unfair
  •  Nee, het heeft geen meerwaarde
  •  Nee, het maakt niet uit
  •  Geen mening



Nieuws archief


Roorda: "Wij zijn Heerenveen, wij kunnen voetballend veel beter"


Roorda: "Wij zijn Heerenveen, wij kunnen voetballend veel beter"

In de uitwedstrijd tegen De Graafschap start sc Heerenveen-trainer Ron Jans zaterdagavond met zijn vertrouwde middenveld. Sven Kums, Viktor Elm en Filip Djuricic moeten de balans tussen verdedigen en aanvallen goed in proberen te vullen. De keuze voor het drietal zorgt automatisch voor een reserverol voor Geert Arend Roorda.

Roorda hoopt dit seizoen nog een belangrijke rol te spelen in Friesland. "Wij zijn Heerenveen. Voetballend kunnen wij veel beter. Wij willen positiespel spelen en bepalen wat er gebeurt", stelt de middenvelder in gesprek met de Leeuwarder Courant. Hij kent zijn huidige positie. "Ik zoek het bij mezelf. Ik moet keihard werken en geluk hebben."

De Fries erkent dat hij niet de makkelijkste speler is binnen de spelersgroep. "Als de trainer kiest voor een tactiek, dan wil ik weten waarom hij dat doet. Ik hoef niet aardig gevonden te worden als aardig zijn betekent dat ik geen eigen mening mag hebben. Ik wil gewaardeerd worden omdat ik ergens voor sta. Ik ben geen speler die alleen maar uitvoert. Als je altijd klakkeloos doet wat de trainer zegt, dan heb je geen eigen visie."

Roorda beschikt over een aflopend contract in het Abe Lenstra Stadion. Een nieuwe club past binnen zijn mogelijkheden. "Ik hoef mijn blikveld niet te beperken tot Heerenveen alleen. Kijk, ik moet ook aan mezelf denken. Dat doet de club ook en dat begrijp ik. Ik ben op dit moment al bevoegd om ergens anders te tekenen. Ik wil hier graag blijven, maar ik heb wel zekerheid nodig. Het is niet realistisch om andere lijnen nu af te sluiten."

In eerste instantie richt hij zich op een langer verblijf in Heerenveen. "Ik ga er vanuit dat het wel goed komt", zegt Roorda. "Maar als dat niet zo is, ga ik ergens anders voetballen."


FeanFan.nl
Agenda 



 

 

Volgende thuiswedstrijd

Geen




 

 

Volgende uitwedstrijd

Geen


 

 

Bingo

Volgend seizoen zijn er weer bingo avonden. 

 


 

 

Klaverjassen

De volgende klaverjasavond is op 27 april 2012 in het Abe Lenstra Stadion.
 

 

 

 


 

Deze website is gerealiseerd door Impressed webdesign en werkt met Slimbeheer 5