#ikbindrby, supporters en FeanFan steunen sc Heerenveen virtueel tijdens de halve bekerfinale

Geplaatst op 22-02-2021

De twee supporters van sc Heerenveen Daniël Bokma en Albert Veen starten samen met supportersvereniging FeanFan de actie #ikbindrby voor de halve finale van de beker tegen Ajax. ‘We willen het stadion virtueel uitverkopen en daarmee de club steunen’, vertelt Veen. ‘Het mooiste is dat we er ook echt virtueel bij zijn. Supporters die een kaartje kopen, kunnen zich aanmelden voor een online meeting, die wordt op een aantal momenten in het stadion op het scherm vertoond. De wedstrijd kijk je dan thuis via het open kanaal van ESPN, via de online meeting sta je in verbinding met alle andere supporters en op enkele momenten via het stadionscherm met de spelers.’

Supporters kunnen via deze link (https://ticketing.sc-heerenveen.nl/wedstrijd-details/wedstrijd-thuis?matchid=70599) voor € 5,- een ticket kopen. Naast sc Heerenveen steunen, maken ze daarmee kans op mooie prijzen. Onder de aanwezigen worden vijf wedstrijdshirts met alle handtekeningen, gesigneerde keepershandschoenen van Erwin Mulder, de voetbalschoenen van Joey Veerman waarmee hij scoorde tegen Feyenoord en vijf replica wedstrijdballen met de handtekeningen van alle spelers verloot.

We missen het voetbal enorm. Met je vrienden of familie naar de wedstrijd, een biertje drinken, juichen, onze club steunen. Bovendien heeft de club het moeilijk. Zo zijn we na de kwartfinale tegen Feyenoord op het idee gekomen voor deze actie. Het is al een tijd geleden dat we zo dicht bij de finale van de beker zijn geweest. Wat hadden we daar graag fysiek bij willen zijn om onze club te steunen. Nu dat fysiek niet kan, dan maar virtueel’, aldus Bokma. ‘Met ons idee zijn we naar supportersvereniging FeanFan gegaan. Zij stonden te popelen om dit samen met ons op te zetten.’

Let op: wil je ook bij de zoommeeting zijn waarmee je in verbinding staat met alle andere supporters en die op een aantal momenten tijdens de wedstrijd op het scherm wordt getoond? Stuur dan een mail met het bewijs van je ticket naar info@feanfan.nl. Vlak voor de wedstrijd krijg je een inloglink waarmee je samen met alle supporters de wedstrijd kunt beleven.

 • 1

  AFC Ajax

  57

  23

 • 2

  PSV

  51

  24

 • 3

  AZ

  49

  24

 • 4

  SBV Vitesse

  45

  24

 • 5

  Feyenoord

  43

  24

 • 6

  FC Groningen

  42

  24

 • 7

  FC Twente

  35

  24

 • 8

  FC Utrecht

  34

  23

 • 9

  Fortuna Sittard

  31

  24

 • 10

  SC Heerenveen

  30

  24

 • 11

  Heracles Almelo

  29

  24

 • 12

  PEC Zwolle

  26

  24

 • 13

  Sparta Rotterdam

  23

  23

 • 14

  RKC Waalwijk

  23

  24

 • 15

  VVV Venlo

  22

  23

 • 16

  Willem II

  17

  24

 • 17

  ADO Den Haag

  15

  24

 • 18

  FC Emmen

  12

  24

Dinsdag, 9 maart

 • 18:45

  VVV Venlo - Sparta Rotterdam

Vrijdag, 5 maart

 • 20:00

  FC Emmen - Sparta Rotterdam

Zaterdag, 6 maart

 • 16:30

  Feyenoord - VVV Venlo

 • 18:45

  FC Twente - Willem II

 • 20:00

  SC Heerenveen - ADO Den Haag

 • 21:00

  RKC Waalwijk - FC Utrecht

Zondag, 7 maart

 • 12:15

  AFC Ajax - FC Groningen

 • 14:30

  Heracles Almelo - PEC Zwolle

 • 14:30

  Fortuna Sittard - PSV