Prijswinnaars #ikbindrby

Geplaatst op 13-03-2021

Bij de aankoop van een kaartje voor de halve bekerfinale tegen Ajax was er een kans op het winnen van leuke prijzen. De prijswinnaars van de #ikbindrby actie zijn inmiddels bekend. Er is reeds contact opgenomen met de prijswinnaars en deze zullen of persoonlijk of via de post hun prijs ontvangen.
 

Eric de Korte - Capelle aan de IJssel - wedstrijdshirt
Hermien van der Meer - Jirnsum - wedstrijdshirt
Greetje Dijkstra - Haskerdijken - wedstrijdshirt
Annet en Carmen Wubben - Zoetermeer - wedstrijdshirt
Frank van den Hof - Havelte - wedstrijdshirt
Gerard Huisman - Heerenveen - handschoenen Erwin Mulder
Herman Fledderus - Wolvega - schoenen Joey Veerman
Arjen Stoelwinder - Sintjohannesga - bal
Jens van der Goot - Sybrandabuorren - bal
Hielke Biemond - Nieuwe Wetering - bal
Abe Pot - Delfgauw - bal
Joshua Leemburg - Rinsumageest - bal
Margriet Hartsuiker - Heerenveen - sjaal
M. Bekkema - Heerenveen - sjaal
J. van W - Gieten - sjaal

  • 1

    AFC Ajax

    72

    28

  • 2

    PSV

    61

    29

  • 3

    AZ

    61

    29

  • 4

    SBV Vitesse

    56

    29

  • 5

    Feyenoord

    54

    29

  • 6

    FC Groningen

    46

    29

  • 7

    FC Utrecht

    43

    28

  • 8

    Heracles Almelo

    39

    29

  • 9

    FC Twente

    37

    29

  • 10

    SC Heerenveen

    37

    29

  • 11

    Sparta Rotterdam

    34

    29

  • 12

    Fortuna Sittard

    34

    29

  • 13

    PEC Zwolle

    32

    29

  • 14

    RKC Waalwijk

    26

    29

  • 15

    Willem II

    22

    29

  • 16

    VVV Venlo

    22

    29

  • 17

    FC Emmen

    21

    29

  • 18

    ADO Den Haag

    16

    29

Donderdag, 22 april

  • 20:00

    AFC Ajax - FC Utrecht

Vrijdag, 23 april

  • 18:45

    Willem II - RKC Waalwijk

Zaterdag, 24 april

  • 16:30

    SC Heerenveen - PEC Zwolle

  • 18:45

    PSV - FC Groningen

  • 18:45

    Sparta Rotterdam - VVV Venlo

Zondag, 25 april

  • 12:15

    FC Emmen - Heracles Almelo

  • 14:30

    AFC Ajax - AZ

  • 14:30

    ADO Den Haag - Fortuna Sittard

  • 16:45

    Feyenoord - SBV Vitesse