Vrijdag 14 oktober as is de eerstvolgende klaverjasavond bij supportersvereniging FeanFan weer. Het is weer de eerste klaverjasavond van het seizoen. Voor leden is de deelname aan de klaverjasavonden gratis. Voor diegenen die géén lid zijn (dit geldt ook voor donateurs), zijn de kosten € 4,00.
Het klaverjassen wordt gehouden in de Rabobank zaal (Voorheen Univé-zaal) en aanvang is 19:30 uur. Deze is te bereiken vanaf ingang D.
Een ieder die wil deelnemen kan een mailtje sturen naar info@feanfan.nl en naast zijn of haar naam óók het volledige adres vermelden.
Dit geldt óók voor de deelnemers die vorig seizoen slechts bericht gaven als zij niet kwamen!
Telefonisch aanmelden kan ook door buiten kantooruren(! na 18.00 uur) te bellen met Jacqueline Van de Voort (0629446305). Tijdens kantooruren is zij niet bereikbaar, dus daadwerkelijk alleen telefonisch aanmelden buiten kantooruren.
Opgeven kan tot uiterlijk donderdag 13 oktober 17:00 uur